Máme otevřeno i během lockdownu
Novinky, Návody, Informace

Nevíte, kde opravit Váš iPhone, iPad nebo MacBook?

Rozbitý iPhone

Rozbil se Vám iPhone a přemýšlíte, kde si vašeho iMiláčka nechat opravit? Určitě Vás jako první napadnou tři faktory, podle kterých iPhone servis budete vybírat. Cena, Kvalita a Recenze. Nejlepší však je, dát si všechny tři dohromady.

Cena

Spoustu lidí by si mohlo myslet, že vyšší cena, zaručí vždy větší kvalitu, ale nemusí tomu tak vždy být. Tím nechceme říct, že když Vám někdo nabídne výměnu displeje na iPhone 7 za 1500kč, máte do toho jít, ale spustu servisů v Praze tuto taktiku hrají. Sbírají zákazníky na přemrštěnou cenu, ale kvalita tomu zdaleka neodpovídá.

Proto je potřeba koukat i na další dva faktory.

Recenze

Recenze zákazníků jsou pro Vás, jako budoucího zákazníka velice důležité. Je dobré si jich pár pročíst a udělat si z toho nějaký konečný pohled. Nekoukejte však na jednu špatnou recenzi jako směrodatnou, ne vždy to musí být recenze od reálného člověka, proto spíše koukejte na recenze jako na celek. Dost často v tom může hrát roli i "konkurenční válka".

Kvalita

Pro Vás, jako zákazníka bude opravdu těžké poznat kvalitní díl před tím, než Vám ho servis nainstaluje. Každopádně není nikdy od věci, zeptat se, jakou kvalitu dílů daný Apple Servis používá. Dále je určitě dost důležitá záruka. Kdykoliv se může stát, že Vám díl, který byl měněný, přestane fungovat. Pak přichází na řadu jednání servisu. Proto se na záruční podmínky ptejte vždy předem, aby jste něbyli zaskočeni.

 

Těchto pár kroků Vám určitě pomůže vybrat ten správný iPhone Servis, kde budete spokojeni se službamy a budete odcházet spokojení. Rádi bychom Vám řekli pár slov o našem Apple Servisu OpravimeiPhone.cz.

Servis OpravimeiPhone byl založen v roce 2014, jako servis na objednání. Od té doby se toho hodně změnilo a na začátku roku 2016 byla otevřena první pobočka na Praze 5. Díky velkému nárůstu zákazníků jsme pro Vás otevřeli druhou pobočku na Praze 8 a to 2.1.2017.

Vždy jsme si našich zákazníků vážili, a i díky Vám, můžeme poskytovat nejvyšší kvalitu, za tu nejnižší cenu.

Naše díly jsou vždy testované a se zárukou, jakou žádný jiný servis v Praze neposkytuje. Pokud se Vám v záruční době cokoliv stane s dílem, který jsme Vám měnili, vyměníme Vám ho na jakékoliv pobočce ihned na počkání za nový, a to i v případě, že přijdete o paragon vydaný na vaší opravu.

Pokud by Vás zajímaly naše recenze, můžete se na ně kouknout ZDE.

A jetsli máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Kontakty najdete ZDE.