Pobočka Korunní 1295/55, Vinohrady otevřena ✅

Opravujeme tyto Apple produkty

Jak to u nás funguje?

Mám rozbitý displej, neslyším při volání nebo mám zaseklá tlačítka na mém iPhonu?

Nebojte se, Apple servis OpravimeiPhone.cz na počkání Váš iPhone opraví.

 

Co pro to musím udělat?

Stačí přijít na jednu z našich poboček, naši technici Vám s úsměvem na tváři pomohou určit přesnou závadu na Vašem Apple zařízení a následně ho během pár minut opraví. Například výměna displeje na iPhone potrvá okolo 15-20 minut.

K opravě stačí jen přijít a udělat si chvilku času.

Kdo jsme?

Apple servis OpravimeiPhone.cz 

Od založení v roce 2014 se můžeme pyšnit přes tisíce spokojenými zákazníky, důkazem jsou Vám recenze na našem facebookovém profilu. Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout tým profesionálů, snadnou komunikaci a nejlepší ceny s co možná nejvyšší kvalitou na trhu.

To jsme my.

Jak je to se zárukou?

Jako jediní v Praze řešíme záruční výměny na počkání, a to výměnou kus za kus.

Žádné čekání, žádné nesmyslné posuzování. Stačí přijít, ukázat vadu, která trápí Vaše iZařízení a díl Vám na počkání vyměníme.

 

Co když ztratím účet od opravy?

Nevadí, našich zákazníků si velmi vážíme a naše díly máme vždy řádně označené, nebude tak žádný problém s uplatněním záruky bez účtu.

Utopili jste svůj drahý iPhone, Mac nebo iPad?

Nelamte si s tím hlavu!

Máme víc jak 95% úspěšnost opravy všech vytopených Apple zařízení. Vašeho iMiláčka zbavíme oxidace a poškozené díly Vám vyměníme za tu nejlepší cenu.

Pokud však budete v 5% zákazníků, kterým se nám Váš iPhone nepodaří zachránit, čištění v ceně 750kč budete mít od nás ZDARMA.