Pobočka Korunní 1295/55, Vinohrady otevřena ✅

Potřebujete opravit iPhone?

Zajišťujeme opravu a servis iPhone, MacBooku, iPadu nebo Apple Watch.

Opravujeme tyto produkty

Velmi rychlé opravy

90% oprav stihneme do 15 minut a náročnější nám zaberou o 5-10 minut déle.

Přes 16 000 zákazníků

... kteří se k nám pravidelně rádi vrací a my za to děkujeme.

Záruční výměny

Bez čekání, bez nesmyslného posuzování. Stačí přijít, ukázat vadu a my ji na počkání vyřešíme.

Často kladené otázky

Mám rozbitý displej…

Není se čeho bát, Apple servis OpravimeiPhone.cz Váš iPhone opraví na počkání. Zastavte se na naší pobočce na Praha 2 Vinohrady v otevírací době a naši technici vám s radostí pomohou problém vyřešit. Na výměnu baterie nám standardně stačí 10-20 minut a na výměnu baterie pouze 5-10 minut.

Potřebuji vyměnit baterii. Jak dlouho to potrvá?

Baterii vyměníme bez autorizace za 5-10 minut. Pokud se jedná o výměnu s autorizací, vememe si na celou výměnu 30 minut. A co autorizace baterie znamená? U modelů od iPhone SE 2020 se musí na baterie vyměnit i čip, který má na starost komunikovat se základní deskou o kondici baterie, která se vámnásledně zobrazuje v nastavení a používáním klesá.

Mám vytopený iPhone, co mám dělat?

V tomto případě na nic nečekejte, iPhone vypněte, v žádném příápadě nepřipojujte na nabíječku a vydejte se k nám. 99% zařízení, které se k nám dostají do 24h od kontaktu s vodou dokážeme zachránit, a to bez oprav základní desky, na které se díky rychlému čištění nestihne tvořit oxidace. Tímto způsobem ušetříte několik tisíc korun.

Co když ztratím účet od opravy?

Nic se neděje, díly máme označené a každou opravu zapisujeme, bude nám tedy stačit pouze datum opravy a zbytek si již dohledáme.

Pár řádků o naší firmě

Od založení v roce 2014 se můžeme pyšnit tisíce spokojených zákazníků, důkazem jsou Vám recenze na našem facebookovém profilu.