Máme otevřeno i během lockdownu
Informace, Novinky

iPhone 8 bude představen znovu nejspíše v září!

Tradičně v úterý nebo středu plánuje firma Apple představit svůj nejnovější přírůstek do rodiny a to s napětím očekávaný iPhone 8. Letos slaví firma své desáté výročí a proto by i představení nového „Jablíčka“ mělo být speciální.

Kdy k odhalení iPhonu 8 přesně dojde, je ve hvězdách. Nejvíce se však mluví o datu 5. nebo 6. září. Experti očekávají, že se tak stane po známé konferenci IFA, která se každoročně koná v Německu. Firma tradičně volí úterý nebo středu, a jelikož je ve Spojených státech pondělí státním svátkem, spíše se pro představení nabízí středa 6.9, alespoň to tvrdí ti nejvíce zainteresovaní.

O týden nebo o dva později v pátek, pak půjdou první kousky této novinky do prodeje. iPhone 8 se tedy podle prognóz začne v USA prodávat buď 15. nebo 22. září. Předobjednávkový systém by měl být spuštěn o týden dříve.

Pak jsou tu ale další spekulace a to zejména díky určitým výrobním potížím. A tak třeba podle japonského serveru MacOtakara nepůjde iPhone 8 do prodeje dříve než v říjnu nebo dokonce v listopadu. Uvidíme, která predikce bude nakonec tou správnou. Jedno je však jisté už v červenci, podle prvních zpráv se máte opravdu na co těšit…

 

 

iPhone 8