Obě pobočky jsou otevřené ✅

iPhone 12 Pro se objevil na prvním reálném úniku. Odkrývá design zařízení!

Před několika minutami se YouTuber EverythingApplePro postaral o pořádný rozruch . Na svém twitter účtu zveřejnil fotografii zařízení, které je údajným iPhonem 12 Pro (6,1 ")! Podívejte se na ni v naší galerii níže (doplněné o další záběry).

iPhone 12 Pro unikl na internet

Úniků ohledně nového iPhonu je nespočet. Nyní zde mále ale jednu fotografii, která vypadá být legitimní. EverythingApplePro má kvalitní zdroje a přesné informace. Podobné snímky by tedy nesdílel, kdyby nebyly ověřeny .

Pod jeho příspěvkem na Twitteru se objevilo několik pochybností. Ty vyvrátil tvrzením, že se jedná o záběr z videa, které brzy zveřejní také (mezitím se tak stalo. Video se nachází na konci článku). Musíme si tedy počkat . Obrázek na který se díváte ukazuje housnig iPhonu 12 Pro (6,1 ") v bílém / stříbrném provedení (silver).

Ačkoliv má bídně rozlišení a snímek je vyfocena zboku, vypracování vypadá být na stejné úrovni, jak to známe od Apple. Při pohledu na čočky nemáme pocit, že by se jednalo pouze o levné makety (kterých je na internetu nepočítaně). Vždy je však třeba být opatrný. Zdání někdy klame.

 

Hranatý design má jen jemně zaoblené hrany na okrajích. Výřezy pro antény (v rámu) jsou širší, než na iPhone 11/11 Pro (tato změna byla avizována již začátkem roku 2020). Na boku je také prostor pro 5G anténu (v dolní části) a tlačítko Power Button .

Čočky by mělo překrývat prosvítá sklo (ne černé) a jejich umístění bude podobné jako na iPhone 11 Pro . LIDAR se nachází v pravé spodní části (kde byl dosud mikrofon) výřezu.

Více si už podívejte sami. Do komentáře nám napište, zda si myslíte, že se díváme na skutečný iPhone 12 Pro (6,1 ") nebo jde o podvrh. Naše redakce tomuto úniku důvěřuje na 80% 90% (po zveřejnění videa).

Aktualizace: Video

YouTuber mezitím zveřejnil i celé video housingu . Jak můžete vidět sami, tělo zařízení obsahuje všechny potřebné komponenty, které slouží jako "předpříprava" pro montáž dalších dílů .

Nemáme pocit, že by se jednalo jen o levnou čínskou maketu. Také se potvrdilo, že otvor pro SIM kartu přejde na druhou stranu (což je po dlouhých letech změna).

 

I uvnitř housingu můžeme vidět odkazy, které potvrzují, že jde o iPhone 12 Pro (6,1 ") . Všimněte si jak vypadá prostor pro bezdrátové nabíjení, LIDAR skener, či čočky objektivů. Vypracování je prvotřídní .