Apple Watch budou schopny změřit krevní tlak. Pravděpodobně však až na příští rok!

Cupertinský gigant se neustále soustředí na vývoj nových produktů. Jedním z nich jsou i inteligentní hodinky, které kromě času a notifikací nabízejí obrovské množství různých zdravotních funkcí. Příští rok by mohly přijít Apple Watch Series 7 s technologií měření krevního tlaku!

Apple Watch vám změří krevní tlak

Společnost Apple překvapila celý technologický průmysl, když před dvěma lety předvedla Apple Watch Series 4 s EKG . Přestože bylo ze začátku mnoho lidí vůči novince skeptických, čas ukázal, že technologie funguje velmi přesně a spolehlivě. Inženýři tedy pokračují dále.

V budoucnu by měly Apple Watch dočkat i senzoru pro měření krevního tlaku . Dnes ještě nevíme na jakém principu bude funkce pracovat, ale firma vlastní množství patentů z této oblasti, které dokáže použít.

 

Původně se šeptalo, že tuto vymoženost získají již Apple Watch Series 6 . V prodeji by měly být dostupné zhruba o měsíc (září 2020). Leaker Komiya se však dostal k informacím, které jsou odlišné. Na jedné straně je pravda, že Apple intenzivně technologii testuje , ale na straně druhé ještě zdaleka nedosáhl závěrečnou fázi vývoje.

Jinými slovy, spíše než o rok měření krevního tlaku neuvidíme což je obrovská škoda. Pokud je to ale pravda, jsme dvakrát takoví zvědaví na to, s čím přijdou Apple Watch Series 6 aby zůstali v očích zákazníků dostatečně atraktivní.

 

Neočekáváme žádné revoluční technologie ale pouze drobné meziroční vylepšení. Po malém množství inovací z minulého roku (Apple Watch Series 5) by se mohlo jednat o mírné zklamání . Nechme se překvapit. Do komentáře nám napište, ať už na novinku těšíte nebo si ji neplánujete koupit. Na závěr ještě doplňujeme informaci, že začátkem příštího roku mohou přijít i dostupnější Apple Watch SE! V nabídce si tedy přijde každý na své ...