Obě pobočky jsou otevřené ✅

AirPods 3 přijdou v první polovině příštího roku. Změní svůj design ...

Společnost Apple nestagnuje. Přestože jsou aktuální AirPods 2. generace velmi populární, co chvíli jejich nahradí nový model. Představený bude v první polovině roku 2021. O lepší zvuk se postará propracovaný design . Přečtěte si více ...

AirPods 3 již v březnu 2021?

Opět se potvrdilo to, o čem se už delší dobu diskutuje. Tentokrát se o informace postaral známý portál DigiTimes. Analytici získali zprávu, která naznačuje, že společnost Inentec převezme 20% objednávek nových AirPods 3 . Do výroby přijdou počátkem roku 2021.

V současnosti není jasné, kdy je Apple ukáže veřejnosti. Leaker Komiya mezitím vyjádřil, že by to mohlo být někdy v období března . Toto souhlasí s tvrzeními Ming-Chi Kua. Pokud tedy plánujete nákup nových bezdrátových sluchátek a nechcete AirPods 2. generace, budete si muset ještě chvíli počkat.

Nový design s lepším zvukem

 

Novinka přinese po pěti letech designovou změnu. Inspirovat se bude u dražšího bratříčka, AirPods Pro . Sluchátka by měli mít na svých koncích silikonové špunty. Ty se postarají o lepší odizolování ucha od okolních zvuků . Aktivní redukci šumu ale nečekejte. Ta bude výsadou pouze prémiového modelu.

 

Zprávy také naznačují, že Apple pomalu pracuje i na dalších AirPods Pro. Bližší podrobnosti sice nejsou známy, ale firma by sem mohly zakomponovat zdravotní funkce . Letos získala všechny potřebné patenty ... Druhá generace prémiového modelu může přijít do prodeje v druhé polovině roku 2021. Moc se těšíme ...