Obě pobočky jsou otevřené ✅

Proč Apple nepředstavili iPhone 12 během posledního eventu?

I když jsme na tento fakt upozorňovali několik dní dozadu , mnozí fanoušci očekávali představení smartphonu. Na místo toho jsme tu viděli "jen" Apple Watch Series 6 , Apple Watch SE , iPad Air 4. generace a iPad 8. generace . Proč tedy iPhone 12 prodlení?

Zářijový event bez iPhonu, jaký je za tím důvod?

Technologický gigant to udělal opravdu lišácky. Zářijový event se nakonec konal, ale nevěnoval se nejdůležitějšímu produktu v nabídce. iPhone 12 přijde až v říjnu (na další události).

Pokud si myslíte, že je to poprvé, není to pravda. Naposledy se něco podobného stalo s modelem 4S (představený 4. října 2011). Den na to zemřel Steve Jobs.

 

Tento rok je důvodem zpoždění koronavirus. Celá pandemie zkomplikovala práce na nových produktech. Apple navíc trpí problémy v dodavatelských řetězcích . Aktuálně je vše pozadu o cca 4-6 týdnů.

Firma chtěla zaujmout s méně "důležitými" zařízeními

 

V září se rozhodla uspořádat konferenci, na které jsme viděli nové iPady a Apple Watch . Tento event sledovali miliony diváků po celém světě. Většina médií nesprávně informovala, že se dočkáme i iPhonu 12. Co myslíte, kolik z přítomných čekalo jen na tento smartphone? Určitě to není malé procento.

Přesto si celý livestream podívali od začátku do konce. I když se týkal mnohem méně důležitých produktů, v těchto divácích mohly vyvolat zájem . No ao to tu přesně šlo.

Ať už jste či nejste s novinkami spokojeni, víte o nich téměř všechno. Pokud budete potřebovat v dohledné době nový tablet, pravděpodobně vás jako první napadne iPad. To jistě platí io Apple Watch .

 

Od kompetentních šlo o odvážný tah. Ukázal se ale jako velmi úspěšný. Do komentáře nám napište, zda se vám prezentace líbila nebo preferujete tradiční Keynote . Za nás je tento nový styl absolutně perfektní.