Obě pobočky jsou otevřené ✅

Na internetu se objevuje příslušenství pro iPad Air 4. generace.

Existuje určitá pravděpodobnost, že Apple ukáže některé nové zařízení již zítra, 8.9.2020 . Objevit by se mohl i iPad Air 4. generace. Nejnovější to potvrzují výrobci příslušenství v německém Amazone.

Kupte si obal na neexistující iPad

Společnosti týmů a ZtotopCase na nic nečekají. Své příslušenství pro iPad Air 4. generace zařadili do nabídky už v těchto chvílích. Problém je však v tom, že samotné zařízení zatím neexistuje. Apple ho ještě nepředstavili .

Podobné chyby se stávají prakticky každý rok. Pravidelně se díky ním dozvídáme, jaká bude budoucnost jablkových produktů . Výrobci obalů dostávají do rukou speciální lisovací formy v předstihu, aby bylo vše připraveno včas .

 

Samozřejmě, že se Applu zavazují mlčenlivostí . Ta je podmíněna vysokými pokutami. Někdy se ale vyskytne chyba, která fanouškům prozradí příchod nového produktu. V tomto případě se objevila na německém Amazone .

Koupit si zde můžete kryt pro iPad Air 4. generace (2020) s 10,8 "displejem . Na fotografiích se zatím nachází iPad Pro (2018) s téměř totožným designem. Jelikož se ale liší pouze v detailech, pouzdra mohou být kompatibilní i s dostupnějším modelem. Nechme se překvapit.

 

Nový iPad s edge-to-edge displejem dostane po dlouhých letech modernější tvary. Pod kapotou najdeme výkonnější procesor a stejně zajímavější technologie . Cena zatím není známa, ale měla by se pohybovat v rozmezí 600-700 € .