Na internetu se objevilo zadní tělo iPhonu 12 Pro.

Blížíme se do finále. Od představení iPhonu 12 nás dělí už jen týdny . Nyní na internet uniklo zadní sklo pro iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max. Ukazuje LIDAR skener a přesné uspořádání fotoaparátů .

iPhone 12 Pro a jeho design

Původní úniky naznačovaly, že Apple rozloží čočky a LIDAR skener do čtverce. Působilo by to o něco symetrické. Této změny se však pravděpodobně nedočkáme. iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max budou mít podobný design (fotoaparátu) jako předchůdci .

Svou polohu tak změní pouze mikrofon a přesune se mírně doprava. Na jeho původním místě bude LIDAR skener s podobnými rozměry jako LED dioda (ve vrchní části).

 

Na základě dnešního úniku, o který se postaral leaker Mr.White můžete vidět, jak to celé bude vypadat. Z fotografie není dobře čitelné, ve které barvě se nachází mléčné sklo. Jde buď o "Space Gray" nebo "Midnight Green" .

Může jít také o fake ...

Určitě jste si všimli, že na jednom dílci je LIDAR skener a na druhém ne . Leaker dosud neobjasnil o jaké verze se jedná ... První teorie říká, že v jednom případě jde o iPhone 12 Pro Max (6,7) av druhém o iPhone 12 Pro (6,1 ").

3D skener by byl výsadou jen většího provedení . Nebylo by to moc fér, ale v Cupertinu dělali podobné rozdíly iv minulosti (optická stabilizace obrazu či duální kamera pro modely Plus). Druhá teorie říká, že v obou případech se jedná o menší model "Pro". Na vrchu ale vidíme iPhone 12 Pro (6.1 ") a na spodku loňský iPhone 11 Pro (5,8") .

 

Pokud se zaměříte na okraje, spatříte také jemné zaoblení. Nic podobného však na nové vlajkové lodi neočekáváme. S velkou pravděpodobností se tak může jednat o podvrh , na který naletěli i ty největší světové média zabývající se společností Apple. V tomto případě si utvořte názor sami. Co si o tom myslíte?